Webinar: Vast goed verzekerd!

Webinar: Vast goed verzekerd!

Bent u vast goed verzekerd?

Op woensdag 13 september organiseren wij, in samenwerking met Induver, voor onze leden een webinar rond de verzekeringen die van toepassing zijn binnen een Vereniging van Mede-Eigendom (VME). Aan de hand van concrete voorbeelden zullen onze gastsprekers, Vincent Van Gestel en Johan Schueremans, onze leden de werking hiervan toelichten.

Wij krijgen ook geregeld de vraag van privatieve syndici hoe zij zich kunnen verzekeren bij het uitvoeren van hun activiteiten als syndicus. Aan de hand van concrete voorbeelden, uit het leven gegrepen, zal Johan ook hier meer uitleg geven over de mogelijkheden op de markt.

Naast verzekeringen voor VME’s en privatieve syndici krijgen we eveneens meer informatie rond de verzekeringen voor een eigenaar/verhuurder van één of meerdere eigendommen.

Het belooft een boeiend webinar te worden.

Met vermelding van het lidnummer kunnen onze leden zich gratis inschrijven via infosessie@eigenaarsbond.be

 

Comments are closed.

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze cookie policy en privacy policy. OK